Paw Patrol Spin master modelleri

Ödüllü Paw Patrol Üreticisi büyümeyi hızlandırmak için Spin Master Ventures’ı kurdu Yorum Yap

Ödüllü PAW Patrol, Bakugan, Kinetic Sand, Air Hogs ve daha fazlasının arkasındaki güç merkezi olan Spin Master, bugün Spin Master Ventures’ın (SMV) yaratıldığını duyurdu. SMV’nin odak noktası, stratejik azınlık yatırımları yoluyla şirketin Oyuncaklar, Eğlence ve Dijital Oyunlardan oluşan üç yaratıcı merkezinin her birinde büyümeyi hızlandırmak olacaktır. SMV’nin yatırım yetkisi, gelişmekte olan teknolojiler, öncü hizmetler ve Spin Master’ın tekliflerinin güçlendirilebileceği diğer alanlar dahil olmak üzere orta ve uzun vadeli trendlere odaklanacaktır.
Spin Master’ın Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Ronnen Harary, “İnovasyona, fikirlere açıklığa, ortaklıklara ve sınırları zorlamaya dayalı girişimci DNA’mıza her zaman sadık kaldık” diyor. “Oyuncak, eğlence ve dijital oyun endüstrilerindeki inovasyon hızı hızla artıyor ve gelecek vaat eden fikirlere sahip lider girişimlere uzun vadeli bir bakış açısıyla yatırım yaparak, potansiyel olarak oyun değiştiren düşünce ve kavramlara erişimimizi artırabiliriz. Spin Master Ventures, çocukların alanında bir iş kurmak ve büyütmek için sermaye arayan girişimciler için bizi tercih edilen ortak haline getirecek ve satın alma stratejimizi tamamlayacak ve ürün geliştirme hattımızı güçlendirecek.”

Spin Master, başlangıçta, mevcut iç kaynaklardan finanse edilen deneyimli endüstri gazileri tarafından yönetilecek olan SMV’ye 100 milyon $ tahsis edecek. SMV’nin stratejisi azınlık yatırımlarından oluşacak ve hem yeni ekiplere ve yeni fikirlere yatırım yapan hem de kanıtlanmış ürün ve pazar uygunluğuna sahip gelişmekte olan işletmelere büyüme sermayesi sağlayan erken aşamadaki şirketleri içerecek. SMV’nin coğrafi odağı küresel olacak ancak başlangıçta Kuzey Amerika ve Avrupa merkezli olacak.

Girişimi başlatmak için SMV, Dijital Oyunlar yaratıcı merkezinde Spin Master’ın büyüme planlarıyla uyumlu iki şirkete azınlık yatırımları yaptı. Stockholm merkezli bir mobil oyun geliştirme şirketi olan Nørdlight, mobil oyun endüstrisinde 50 yılı aşkın deneyime sahip beş kişilik bir ekipten oluşmaktadır. Nørdlight’ın ekibi, King.com’da prototip ekibinin çalıştırılması ve Candy Crush Saga dahil olmak üzere dijital oyunlar için teknoloji ve sanatın liderliğini içeren geçmiş projelerle, tarihin en yüksek hasılat yapan mobil dijital oyunlarından bazılarını teslim etti. Nørdlight, Spin Master’ın dijital oyun alanında sahip olduğu IP’den para kazanma stratejisini hızlandırmaya yardımcı olacak.

İkinci yatırım, çocuklara deneyimli öğretmenlerle canlı 1:1 okuma dersleri sunan çevrimiçi bir özel ders hizmeti olan Hoot Reading’dir. Araştırmaya dayalı hizmet, çocuk ve öğretmen arasında gerçek zamanlı ekran işbirliğine olanak tanıyan bir görüntülü sohbet platformu aracılığıyla okuma becerilerini geliştirmek için çocukları gerçek sınıf öğretmenleriyle buluşturuyor. Şirketin merkezi Kanada’dadır ve Kuzey Amerika’da öğretmenleri ve öğrencileri vardır. Kişiselleştirilmiş ve ilgi çekici dersler ve 2000’den fazla yüksek kaliteli metinden oluşan özenle seçilmiş bir kitaplık kullanan Hoot Reading, mümkün olduğunca çok sayıda çocuğun yalnızca yetkin değil, aynı zamanda mükemmel okuyucular olmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Spin Master’ın Kurucu Ortağı ve Direktörü Anton Rabie, “Spin Master Ventures’ı kurmak, Spin Master’ın olağanüstü şirketler ve ekiplerle çalışmasına olanak tanıyarak onlara sermaye ve derin bilgi ve uzmanlığımıza erişim sağlayarak fikirlerini ve işlerini ilerletmelerini sağlar” dedi. “Spin Master Ventures, Spin Master’ın ağlarını, bilgisini ve ilişkilerini genişletmek için bir araç olan nihai ortaklık üreticisi olmayı hedefliyor. Bu girişimcilerle ortaklık kurarak, çocuk eğlence endüstrisindeki liderlik konumumuzu güçlendirebiliriz.”Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim

close
Bize Yazın!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Oyuncakmatik Toys