My Garden Oyuncak Bebek ve Aksesuarları

Mattel,Bakımı ve doğa sevgisinin buluştuğu şirin kelebek bebekler “My Garden Baby” Yorum Yap

Mattel, Bakımı ve doğa sevgisinin buluştuğu şirin kelebek bebekler “My Garden Baby” serisini tanıttı.

Mattel, çocukları doğayı ve çevrelerindeki dünyayı takdir etmeye teşvik etme misyonuna sahip klasik bir oyuncak bebek olan My Garden Baby‘nin lansmanı ile besleyici bebek kategorisine yeni adımlar atıyor.

My Garden Baby, çevre bilincini ve doğal dünyayla etkileşimi desteklemek için ‘çocukların dikkatini ve hayal gücünü çekmek’ için tasarlanmış, yeni renklere ve kelebek kanatlarına sahip çok çeşitli bir oyuncak bebek koleksiyonudur.

Ürün yelpazesi, içip ıslatma özelliği, yeniden kullanılabilir bebek bezi, çıkarılabilir giysiler, kanatlar ve daha fazlasını içeren fantezi temalı bir oyuncak bebek olan My Garden Baby Feed and Change oyuncak bebek çeşitlerini ve aynı zamanda bir beşik haline gelen ambalajı içerir.

Bu katılır Berry Aç Bebek Kelebek Assortment bir renk değişimi özelliği ile, oyun ve kokulu saçlar yukarı elbise için çıkarılabilir kanatları. Son olarak, daha genç hayranlar için, İlk Bebek Kelebek Çeşitlerimiz , yumuşak gövdeleri ve kundağa kıvrılan peluş kanatları ile kucaklaşmalar için tasarlandı.

Mattel, My Garden Baby ‘nin büyüsünü hayata geçirecek kapsamlı TV ve BVOD reklamları, Sponsorluk, E-CRM, perakendeci yarışmaları ve influencer aktivasyonlarını içeren 360 derecelik bir pazarlama planıyla yeni bebekleri piyasaya sürecek.

Mattel’in besleyici bebeklere yönelik stratejik lansmanı, 2022 için planlanan genişletmelerle birlikte Haziran ayından en yüksek 4. çeyrek satış dönemine kadar sürecek aktivasyonlara sahip olacak.

Mattel İngiltere’nin pazarlama direktörü Kelly Philp şunları söyledi: “ My Garden Baby’yi piyasaya sürmekten gerçekten heyecan duyuyoruz; Daha geniş oyuncak bebekler kategorisinde teklifimizi genişletirken, besleyici oyuncak bebek reyonuna heyecan verici ve yeni bir ektir.”
My Garden Baby modelleri Oyuncakmatik Toys’da!

Yumuşacık kanatları, rengarenk saçı ve yasemin kokusuyla doğan bu mor saçlı kelebek bebek sadece sizin ilginizi istiyor. Tavşanlı biberonunu suyla doldurun, bebeğin karnını doyurun ve tekrar kullanılabilen kumaş bezi değiştirin. Çıkarılabilir bir üst giyer ve dişliği de yanındadır! Rahat bir uyku için kanatlar ikiye katlanıp battaniye olarak kullanılabilir. Oyun setinin ambalajı, kelebek bebeklerin çiçek kokulu rüyalara doğru kanat çırpabileceği bir beşiğe dönüşür.

My Garden Baby modellerine sahip olmak için hemen alışverişe başla!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim

close
Bize Yazın!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Oyuncakmatik Toys