www.oyuncakmatik.com olarak ödemeleriniz Kolay , Güvenilir ve Hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere sunduğumuz alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz.

  • Kredi Kartı ile
  • Havale/EFT ile
  • Kapıda Ödeme (Şuan aktif değildir.)

ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

www.oyuncakmatik.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde; gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir.

Havale/EFT ile Ödeme

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde, ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir.

Havale ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki 9 haneli sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki 9 haneli SİPARİŞ NUMARANIZI ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. EFT işlemleriniz sırasında alıcı kısmına firma unvanımız olan Moon Gıda Ambalaj Malz. Teks. Plas.Kır. Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. yazmanız gerekmektedir. Böylelikle yapacağız ödeme tarafımıza daha hızlı ulaşacaktır. Ödeme dekontunuzu info@oyuncakmatik.com mail adresine göndermeniz durumunda siparişiniz daha hızlı kargolanacaktır.

Sepetim

close
Bize Yazın!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Oyuncakmatik Toys