Lego ile Oyun oynamanın yeni yolunu keşfet!

Lego Seti Modelleri ve Fiyatları

Lego City Oyuncak modelleri ve fiyatları
Lego Ninjago oyuncak modelleri ve fiyatları
Lego Marvel Oyuncak modelleri ve fiyatları
Lego Creator Oyun seti modelleri fiyatları
Lego Technic Oyun seti modelleri ve fiyatları
Lego minecraft oyun seti modelleri ve fiyatları
Lego Friends Oyuncak Modelleri ve Fiyatları
Lego Harry Potter oyuncak modelleri ve fiyatları
Lego Jurassic World Oyuncak Modelleri ve Fiyatları
Lego Starwars Oyuncak seti modelleri ve fiyatları
Lego Disney Seti Modelleri ve Fiyatları
Lego Duplo Oyuncak modelleri ve fiyatları
Lego Speed Champions oyuncak modelleri ve fiyatları
Lego Super Mario Oyuncak modelleri ve fiyatları
Lego Architecture set modelleri ve fiyatları
Lego batman oyuncak modelleri ve fiyatları
Lego boost build code play set modelleri ve fiyatları
Lego Dots seti modelleri ve fiyatları
Lego mindstroms seti modelleri ve fiyatları
Lego Vidiyo set modelleri ve fiyatları

Çocukların el becelerini ve zihinsel gelişimini sağlayarak destekleyen oyuncaklar, yetişme çağından okul hayatlarına kadar olumlu etki sağlamaktadır. Özellikle çocukların yalnız kaldıklarında oyun oynarken başarma hissini doyasıya yaşama imkanı veren oyuncak modelleri, ebeveyn olarak sizlerin öncelikle yönelmeniz gereken ürün grupları arasında yer almaktadır. Yapı Oyuncakları dendiğinde akla ilk gelen markalar arasında olan LEGO, uzun yıllardan beri kaliteli ve çocukları eğlenceli oyuncaklara üretimini sağlarken, yeni popüler karakterlerin uyarlanmış oyuncakları sayesinde çocukları şimdi daha memnun etmektedir.

LEGO, uzun yılların vermiş olduğu sektör tecrübesiyle günümüzde küresel olarak sayısız çocuğa ulaşmayı başarıyor. Günümüz teknoloji mekanik ve motorlu sistemlerin küçülmesi ile ortaya koyduğu oyuncakları bir marka haline getiren, okul öncesi ve sonrası dönemlerinde çocukların yaratıcılıklarına katkı sunan ürünleri ile ön planda tutulmaktadır. Popüler çizgi film karakterlerinen, ünlü şehirlerin binalarına kadar bir çok obejyi konsept model olarak kullanan ve bu modellerle çocuklardaki araştırma duygularının öne çıkmasını yardım eden LEGO, çocukların yanı sıra yetişkinleri de cezbetmeyi başarıyor. Özellikle oyuncaktan ziyade bir tutku haline dönüşen LEGO Technic ile kamyon, model araba, helikopter, sayısız modelleriyle oyuncak kategorisine bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Son yıllarda bunun yanı sıra Minecraft konseptine sahip LEGO Minecraft sayesinde dijitalle gerçeği bir araya getiren marka, Minecraft ile yaşadığı heyecanı oyuncak parçaları ile sürdürbilmelerini sağlıyor. Gotham şehrinin Kara Şavölyesi Batman’nın çok sayıda hareketli ve hareketsiz yapı oyuncağını üreten ve LEGO Batman olarak bir marka haline gelen yapı oyuncakları çocukların sevdiği bu karakterle oyun vakitlerini kurgulayabilme fırsatı sunmaktadır.

Avengers karakteriyle LEGO Marvel serisi ile çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de hitap eden LEGO, oyuncak modelleriyle hem çocukların hem de yetişkinlerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Bunların yanı sıra şu sıralar popüler hale gelen Ninjago yapı oyuncaklarıyla ile LEGO Ninjago serisi ile karakter filmleride izleyip günlük yaşantıda oyuncaklarıyla oynamak isteyen herkese bu imkanı sunmaktadır.

Yeni anneleri düşünen LEGO, yapı oyuncakları arasında LEGO Duplo serisi ile çeşitli seçenekler sunarak oynarken eğlenmeyi, eğlenirken öğrenmeyi hedefleyen modern oyuncak modelleriyle sizleri bekliyor!

Çocuklarınız ya da siz arzu ettiğini LEGO oyuncak modellerini edinerek büyülü bu maceraya dahil olun.

Sepetim

close
Bize Yazın!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Oyuncakmatik Toys