Biz Kimiz?

2009 yılında kurulmuş olan Toptan Gıda ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Moon Grup, 2015 yılında alt markası olmaktan çıkarak uzman kadrosuyla hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen kırtasiye ürünleri ve oyuncak sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla Oyuncakmatik markası olarak sanal mağazasını faaliyete geçirmiştir.

Bizimle İletişime Geçin!

Memnuniyetinizi önemsiyoruz. Sizlere işinde profesyonel insanların çalıştığı, sipariş boyutuna bakılmaksızın hizmet veren müşteri hizmeti sunuyoruz. Destek hattımız sorularınıza oldukça çabuk yanıt verir, ayrıca 7/24 açık telefon servisimiz sizlere eş zamanlı destek sunar.

Misyonumuz

E-ticaret sektöründe müşterilerine yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

Misyonumuz

Sektöründe en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan,değişimin öncüsü, itibarlı bir marka olmak.

Sizler için Neler Yapıyoruz?

“Destek Merkezi” servisimiz haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt vermektedir. Satın alım yapmadan önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler satışa sunulmadan önce kapsamlı kalite kontrolünden geçmektedir.

Gün içerisinde 14:30’den önce verilen siparişleriniz aynı gün kargolanarak tarafınıza gönderilmektedir.

“Müşteri Hizmetleri” servisimiz haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt vermektedir. Satın alım yapmadan önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetlerimiz, müşterilerimizin elektronik satış sözleşmelerini imzalamalarının ardından ürün sipariş seçimleriyle başlar, ürün teslimatı sonrası her konuda hızlı ve etkin gerçekleştirilen destek verilmektedir.

Hızlı Kargo Aynı gün Kargo
99% Mutlu Müşteri
Satış Sonrası Destek
Güvenli ÖdemeSistemi

Sepetim

close
Bize Yazın!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Oyuncakmatik Toys